Stránky páťáků ZŠ Trmice

Zajímavá místa ústeckého okresu.

Návštěvní kniha

Pravidla

Nabízím vám možnost, jak aktivně poznat okolí vašeho bydliště a města Ústí nad Labem. Vše souvisí s levou stranou vaší třídy, kde jsou obrázky míst v ústeckém okrese, které jsou něčím zajímavé nebo významné.

Na těchto stránkách najdete základní informace k těmto místům - proč stojí za to je navštívit, jak se tam dostat; mnohdy je připojen i odkaz na mapu nebo na jízdní řád. Je nutné si ovšem uvědomit, že v některých případech se jedná o vrch kopce, rozhlednu či například zříceninu, proto je nutné být velice opatrný, na výlet jít nejlépe s rodiči, nebo alespoň s kamarády a vždy doma říct, kam se vydáte.

Cílem této hry je, abyste si uvědomili, že máte téměř na dosah ruky velice pěkná a zajímavá místa, že za poznáním se nemusí jezdit stovky kilometrů, ale mnohdy se stačí podívat, co se nachází "za vaším domem".

Samozřejmě pokud i vy víte o nějakém místu, které by mohlo ostatní zajímat a přesto v seznamu není, obraťte se na mě a pokud to bude "stát za to", vaše místo sem přidám, aby ho mohli objevit i ostatní žáci vaší třídy.

 Klikněte na tlačítko zobrazit celé pro podrobnější popis pravidel...